Aici sunt prezentate diferențele dintre versiunile selectate și versiunea curentă a paginii.
Both sides previous revision Versiuni anterioare Urmatoarea versiune | Versiuni anterioare | ||
studenti:diploma:2016-2017 [2018/06/17 17:06] razvan.deaconescu [Template-uri folosite din 2009 pana in 2017 in Departamentul de Calculatoare] |
studenti:diploma:2016-2017 [2020/05/18 09:07] razvan.deaconescu |
||
---|---|---|---|
Linia 157: | Linia 157: | ||
# URSU N. Vlad-Andrei | # URSU N. Vlad-Andrei | ||
# VOICULEASA Al. Dan-Alexandru | # VOICULEASA Al. Dan-Alexandru | ||
+ | |||
=== Comisia 3 === | === Comisia 3 === | ||
Linia 170: | Linia 171: | ||
Repartizarea studenților în cadrul comisiei 3 este descrisă mai jos. | Repartizarea studenților în cadrul comisiei 3 este descrisă mai jos. | ||
+ | **Luni 03.06.17, sala EG304, ora 9.30** | ||
- | Luni 03.06.17, sala EG304, ora 9.30 | + | # BASUC C. Bogdan-Lucian |
- | + | # BUTUC I.C. Elena-Roxana | |
- | 1. BASUC C. Bogdan-Lucian | + | # GHEORGHE C. Oana-Maria |
- | 2. BUTUC I.C. Elena-Roxana | + | # GHEORGHE M. Paul-Cristian-Florian |
- | 3. GHEORGHE C. Oana-Maria | + | # ION I. Cristian-Răzvan |
- | 4. GHEORGHE M. Paul-Cristian-Florian | + | # PETCU D. Marius |
- | 5. ION I. Cristian-Răzvan | + | # SIMA I. Paula |
- | 6. PETCU D. Marius | + | # TĂNASE I.L. Adrian-Ionuţ |
- | 7. SIMA I. Paula | + | # MUSCALU V.N.I. Vlad |
- | 8. TĂNASE I.L. Adrian-Ionuţ | + | # STAMATE I. Ştefan |
- | 9. MUSCALU V.N.I. Vlad | + | # AUNGURENCEI S.M. Ştefania |
- | 10. STAMATE I. Ştefan | + | # MIHU C.M. Andrei |
- | 11. AUNGURENCEI S.M. Ştefania | + | # BOGDAN Andrei |
- | 12. MIHU C.M. Andrei | + | |
- | 13. BOGDAN Andrei | + | |
- | Miercuri 05.06.17, sala EG304, ora 9.30 | + | **Miercuri 05.06.17, sala EG304, ora 9.30** |
- | 1. ŞTIUCĂ D. Mihai-Adrian | + | # ŞTIUCĂ D. Mihai-Adrian |
- | 2. MIRONICĂ M. Paul-Ciprian | + | # MIRONICĂ M. Paul-Ciprian |
- | 3. CISMARU C. Mihai-Claudiu | + | # CISMARU C. Mihai-Claudiu |
- | 4. DAROUIECH F. Naief-Amir | + | # DAROUIECH F. Naief-Amir |
- | 5. EVA C. Andrei-Viorel | + | # EVA C. Andrei-Viorel |
- | 6. MĂCRINEANU S. Şerban | + | # MĂCRINEANU S. Şerban |
- | 7. MĂGÎRDICEAN R. Răzvan-Ionuţ | + | # MĂGÎRDICEAN R. Răzvan-Ionuţ |
- | 8. PETRESCU C. Remus-Georgian | + | # PETRESCU C. Remus-Georgian |
- | 9. SIMION F. Ruxandra | + | # SIMION F. Ruxandra |
- | 10.SĂNDULESCU Gh. Adela-Adriana | + | # SĂNDULESCU Gh. Adela-Adriana |
- | 11.BALOSACHE C. Alexandru-Cosmin | + | # BALOSACHE C. Alexandru-Cosmin |
- | 12.DAŞCO V. Tudor | + | # DAŞCO V. Tudor |
- | 13.DEDIU M. Matei | + | # DEDIU M. Matei |
- | 14.GODZA G.F. Mihai | + | # GODZA G.F. Mihai |
- | 15.GROZEA F. Cosmin-Marcel | + | # GROZEA F. Cosmin-Marcel |
- | 16.VISARION-MINGOPOL V. Alexandru-Viorel | + | # VISARION-MINGOPOL V. Alexandru-Viorel |
+ | **Joi 06.06.17, sala EG304, ora 9.30** | ||
- | Joi 06.06.17, sala EG304, ora 9.30 | + | # BÎRZU G. George |
+ | # DINU M.M. Ovidiu-Alexandru | ||
+ | # GHIDEL I. Radu | ||
+ | # PARASCHIV C. Tudor | ||
+ | # ŞERBAN P. Bogdan-Ionut | ||
+ | # ŢONCU I. Vasile | ||
+ | # VĂDUVA L. Gabriel-Eugen | ||
+ | # PETRE C. Alexandru-Teodor | ||
+ | # TUDOR C. Cosmin-Mihai | ||
+ | # CONSTANTINESCU C. Daniel-Andrei | ||
+ | # DRĂGAN M.R. Dragoş-Andrei | ||
+ | # PANAITESCU E. Cristian | ||
+ | # GHIŢĂ M. Bogdan | ||
+ | # MURARU S. George-Cristian | ||
+ | # ŞTEFU V. Teodor-Petre | ||
+ | # STREZEA I. Gabriela | ||
- | 1. BÎRZU G. George | ||
- | 2. DINU M.M. Ovidiu-Alexandru | ||
- | 3. GHIDEL I. Radu | ||
- | 4. PARASCHIV C. Tudor | ||
- | 5. ŞERBAN P. Bogdan-Ionut | ||
- | 6. ŢONCU I. Vasile | ||
- | 7. VĂDUVA L. Gabriel-Eugen | ||
- | 8. PETRE C. Alexandru-Teodor | ||
- | 9. TUDOR C. Cosmin-Mihai | ||
- | 10. CONSTANTINESCU C. Daniel-Andrei | ||
- | 11. DRĂGAN M.R. Dragoş-Andrei | ||
- | 12. PANAITESCU E. Cristian | ||
- | 13. GHIŢĂ M. Bogdan | ||
- | 14. MURARU S. George-Cristian | ||
- | 15. ŞTEFU V. Teodor-Petre | ||
- | 16. STREZEA I. Gabriela | ||
=== Comisia 4 === | === Comisia 4 === | ||
Linia 362: | Linia 361: | ||
# BULEA C.H. Ana-Marina | # BULEA C.H. Ana-Marina | ||
# OPRICA C.F. Adrian-Cătălin | # OPRICA C.F. Adrian-Cătălin | ||
+ | |||
+ | |||
=== Comisia 6 === | === Comisia 6 === | ||
Linia 378: | Linia 379: | ||
==== Marti 4 Iulie, sala PRECIS 604, ora 8:30 ==== | ==== Marti 4 Iulie, sala PRECIS 604, ora 8:30 ==== | ||
- | | + | # ANTON G. Constanţa-Mihaela |
- | 2. CHELCEA G.I. Adelina-Gabriela | + | # CHELCEA G.I. Adelina-Gabriela |
- | 3. CORMAN E. Alexandru-Ştefan | + | # CORMAN E. Alexandru-Ştefan |
- | 4. GHIŢĂ S. Cristian-Alin | + | # GHIŢĂ S. Cristian-Alin |
- | 5. MATEI L.C. Andra-Gabriela | + | # MATEI L.C. Andra-Gabriela |
- | 6. MENABIL B. Ailin | + | # MENABIL B. Ailin |
- | 7. MICU I. Diana-Maria | + | # MICU I. Diana-Maria |
- | 8. NICOLAE I. Gabriela-Nicoleta | + | # NICOLAE I. Gabriela-Nicoleta |
- | 9. PÎNZARU F. Mihaela | + | # PÎNZARU F. Mihaela |
- | 10. PREDA V. Ştefan-Alexandru | + | # PREDA V. Ştefan-Alexandru |
- | 11. ROŞIORU D.M. Petre-Cristian | + | # ROŞIORU D.M. Petre-Cristian |
- | 12. STAMATIU Al. Ana-Ruxandra | + | # STAMATIU Al. Ana-Ruxandra |
- | 13. STOENESCU V. Horia | + | # STOENESCU V. Horia |
- | 14. SCĂRLĂTESCU Mircea | + | # SCĂRLĂTESCU Mircea |
==== Miercuri 5 Iulie, sala PRECIS 604, ora 8:30 ==== | ==== Miercuri 5 Iulie, sala PRECIS 604, ora 8:30 ==== | ||
- | | + | # ANTONICĂ C. Alexandru |
- | 2. BACLAVA S. Georgiana-Liliana | + | # BACLAVA S. Georgiana-Liliana |
- | 3. CAPLESCU I. Oana | + | # CAPLESCU I. Oana |
- | 4. COSTEA O. Dragoş-Florin | + | # COSTEA O. Dragoş-Florin |
- | 5. ENE A.M. Orlando-Georgian | + | # ENE A.M. Orlando-Georgian |
- | 6. FOLEA D. Bogdan | + | # FOLEA D. Bogdan |
- | 7. GHEORGHE C.N. Florin-Lucian | + | # GHEORGHE C.N. Florin-Lucian |
- | 8. JITIANU F. Alexandra-Mihaela | + | # JITIANU F. Alexandra-Mihaela |
- | 9. MITITIUC P. Cătălin | + | # MITITIUC P. Cătălin |
- | 10. MUREŞEANU D. Bogdan-Marian | + | # MUREŞEANU D. Bogdan-Marian |
- | 11. NEAGOE M.C. Radu | + | # NEAGOE M.C. Radu |
- | 12. TĂNASE F. Adrian-Nicolae | + | # TĂNASE F. Adrian-Nicolae |
- | 13. TURCU V. George-Alexandru | + | # TURCU V. George-Alexandru |
- | 14. ZAFIU Gh. Costinel-Claudiu | + | # ZAFIU Gh. Costinel-Claudiu |
+ | ==== Joi 6 Iulie, sala PRECIS 604, ora 8:30 ==== | ||
- | ==== Joi 6 Iulie, sala PRECIS 604, ora 8:30 ==== | + | # AURARIU I.M.O. Răzvan |
+ | # BODÎRLĂU C. Alexandra-Maria | ||
+ | # CĂLINA F. Cristian-Florin | ||
+ | # CRECANĂ L. Constantin-Cosmin | ||
+ | # CRISTEA N. Alexandru-Marius | ||
+ | # FILIP I. Ion-Dorinel | ||
+ | # GHEORGHE S. Alin-Gabriel | ||
+ | # IONESCU V.D. Bianca - Raluca | ||
+ | # NĂTĂRĂU M.N. Alexandru-Lilian | ||
+ | # OPREA I. George-Bogdan | ||
+ | # ORJANU G. Oana-Alexandra | ||
+ | # POPA D. Maria-Cătălina | ||
+ | # POŞTOACĂ A. Andrei-Vlad | ||
+ | # ŞERBAN C. Ionuţ-Emanuel | ||
+ | # VOICA M.L. Mihai-Robert | ||
- | 1. AURARIU I.M.O. Răzvan | ||
- | 2. BODÎRLĂU C. Alexandra-Maria | ||
- | 3. CĂLINA F. Cristian-Florin | ||
- | 4. CRECANĂ L. Constantin-Cosmin | ||
- | 5. CRISTEA N. Alexandru-Marius | ||
- | 6. FILIP I. Ion-Dorinel | ||
- | 7. GHEORGHE S. Alin-Gabriel | ||
- | 8. IONESCU V.D. Bianca - Raluca | ||
- | 9. NĂTĂRĂU M.N. Alexandru-Lilian | ||
- | 10. OPREA I. George-Bogdan | ||
- | 11. ORJANU G. Oana-Alexandra | ||
- | 12. POPA D. Maria-Cătălina | ||
- | 13. POŞTOACĂ A. Andrei-Vlad | ||
- | 14. ŞERBAN C. Ionuţ-Emanuel | ||
- | 15. VOICA M.L. Mihai-Robert | ||
== Sesiunea de diplomă septembrie 2017 == | == Sesiunea de diplomă septembrie 2017 == |